Wsparcie dla biznesu

„Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi” – John Green
„Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi”
– John Green
Od 20 lat oferuję moim Klientom wsparcie w obszarach związanych z diagnozą zespołów, rozwojem ludzi i opieką psychologiczną w organizacjach. Wspieram w procesie zmian.
Proponuję współpracę w następujących obszarach:

Assessment/Development Center:

To trafne narzędzie diagnozujące potencjał pracowników, niezastąpione w przypadku planowanych zmian, awansów, planowania szkoleń czy budowania motywacji w zespołach. Opiera się o symulacje i obserwację zadań, jakie pracownicy wykonują bądź będą wykonywać na co dzień. Pracuję zawsze w oparciu o szczegółową analizę potrzeb organizacji.

Budowanie modeli kompetencyjnych:

Aby świadomie planować rozwój organizacji i wsparcie pracowników konieczne jest, aby firmy miały jasno sprecyzowane oczekiwania co do umiejętności, wiedzy i postaw pracujących w nich ludzi. Modele kompetencyjne ułatwiają zarówno komunikację jak i planowanie działań poszczególnych osób oraz całych zespołów.

FRIS – style myślenia:

To znakomite, proste i polskie narzędzie diagnostyczne wspiera ludzi i organizacje w sytuacjach zmian, konfliktów, rozwoju pracowników czy budowaniu motywacji w zespołach. Pozwala odkrywać naturalne predyspozycje wynikające ze stylu myślenia, odkrywać przyczyny oraz radzić sobie z rozwiązywaniem konfliktów czy trudności związanych z realizacją zadań. Znajduje zastosowanie zarówno w pracy indywidualnej jak i warsztatowej.

Outplacement:

W sytuacjach zwolnień pracowników warto jest zadbać o wizerunek pracodawcy poprzez ułatwienie ludziom wyjścia na rynek pracy. W tym obszarze oferuję wsparcie w przygotowaniu pracowników do szukania pracy poprzez pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, opiekę psychologiczną, diagnostyczną.

Warsztaty:

Zawsze wraz z Klientami dokładnie określam zakres i potrzeby związane z rozwojem wiedzy i umiejętności. Specjalizuję się w prowadzeniu warsztatów w następujących obszarach:

  • Metodologia Assessment/Development Center – szkolenie dla asesorów
  • Motywowanie pracowników
  • Udzielanie konstruktywnych I rozwojowych informacji zwrotnych
  • Zarządzanie energią osobistą
  • Zarządzanie stresem
  • Współpraca i komunikacja w zespołach
  • Zarządzanie talentami

Miałam przyjemność współpracować między innymi z takimi firmami, jak:

Panasonic Polska, BZ WBK, Allegro, AVON, ING Bank Śląski, ING Nationale Nederlanden, Aviva, Technicolor, Remondis, Mondelez, WSiP, Media Saturn Holding Polska, PZU Życie, Wedel.

+48 603 061 272

Ursynowskie Centrum Terapii Krótkoterminowej, al. KEN 98/9, Warszawa

kontakt@annamackiewicz.pl

+48 603 061 272

Ursynowskie Centrum Terapii Krótkoterminowej, al. KEN 98/9, Warszawa